top of page
Ferroser logo

Çözümlerimiz  / Demir-Çelik Sektörü

Demir-Çelik Sektörü

Temsilciliklerimizden Çözümlerimiz

Global çelik üretim sektöründe yüksek itibara sahip firmaların Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktayız.

Elektrik ark ocağı için mekanik ekipman ve robot üretimi yapan İtalya’da yerleşik More firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Ark ve pota ocağında kullanmak üzere karbon elektrodları üreten Hindistan’ da yerleşik HEG Limited şirketinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Tandiş akış kontrol sistemlerinde kullanılmak üzere refrakterler üreten, İngiltere’de yerleşik Dyson Technical Ceramics şirketinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Sürekli döküm makinasında kullanılmak üzere bakır kalıp ve döküm tozları üreten, Japonya’da yerleşik Kobelco şirketinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Pota sürgü ve tandiş akış kontrol sistemlerinde kullanılmak üzere spiral ve gazlı yay üreten üreten, İngiltere’ de yerleşik Nutberry şirketinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Demir ve çelik üretiminde, sıcaklık ve proses kontrolünde gerekli analizi yapmak için ihtiyaç duyulan prob vb. elemanları üreten, Almanya’da yerleşik Minkon firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

Türkiye temsilciliğini yapmakta olduğumuz, İspanya’ da yerleşik Aleastur firması, aşağıdaki ürünlerin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır;

  1. Desülfürizasyon, enjeksiyon ve
    gaz üfleme lansları

  2. İkincil melturji için sentetik cüruf

  3. Tandiş kapağı

İkincil metalurji prosesinde kullanılmak üzere özlü tel üreten, Çin’de yerleşik TJHL şirketinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.

MENÜ

MENÜ

bottom of page