TR

EN

HAKKIMIZDA

Ferroser Mümessillik 2001 yılında, Demir - Çelik ve Çimento üreticilerine, kaliteli malzeme ve ekipman temininde çözüm ortağı ve destek olmak amacıyla kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana, kendi alanlarında dünyanın önde gelen hammadde ve ekipman üreticilerinin temsilciliğini almış ve ilişkilerini geliştirmiştir.

 

Ferroser, 2008 yılından itibaren Demir-Çelik fabrikalarına yönelik olarak İngiltere’den Dyson Precision firması ile işbirliği içinde TANDİŞ UÇAR NOZULLARI imalatına başlamıştır. Kaliteye verdiği önemden dolayı sadece Dyson hammaddelerini imalatında kullanan firmamız, nozul dökümlerini üst kalite Galvanize Çelik saç içine yapmaktadır. Yine 2007 yılından bu yana Demir Çelik sektörüne yönelik olarak Pota Altı sürgü plakaları ve çeşitli refrakter plaka ve tuğlaları konusunda Dünyanın en büyük üreticilerinden Puyang Refractories firması ile işbirliğine gidilmiş ve kalitenin en üst düzeye çıkarılması ile ilgili çalışmalarımız aralıksız sürdürülmektedir. 2010 yılından itibaren Pota Altı Sürgü mekanizmaları ve Tandiş Uçar Nozul Mekanizmaları imalatıyla ilgili ar-ge çalışmalarına başlanılmış, gerekli yatırımlar yapılarak 2011 yılından itibaren imalatına başlanmış ve bir çok firmada başarıyla kullanılmaktadır.

 

Çelik fabrikalarına yönelik Grafit Elektrod üreticisi Heg Limited firması ile çalışmalarımız devam etmektedir. Yine çelik fabrikalarına yönelik kontinü döküm tesislerinde kullanılmakta olan bakır kalıp konusunda Japonya’da yerleşik Kobelco grubunun bir parçası olan Shinto Metal firmasının temsilciliğini yapmaktayız.

 

Çimento ve Demir-Çelik sektörüne yönelik olarak tamamen yerli hammadde ve mühendislikle  4 senelik ArGe çalışmasının ardından Aşınma Plakaları (Sert Kaynak Dolgu) (Hardfaced Plate)  imalatına başlanmıştır.Aşınma Plakaları (Wear Plate) imalatlarında yurdumuzun en kaliteli sacını üreten Ereğli Demir Çelik Sacları ve en yüksek  kalitede Krom Tozları(Chromium Powders) kullanılmaktadır.Tozaltı dolgu (Submerged Arc Cladding) metodu ile en üst zenginlikte krom doygunluğu(rich chromium ) ve en ekonomik fiyat elde edilmiştir.

 

Yine Çimento Sektörüne yönelik olarak çeşitli ekipman imalatımız da sürmekte olup, yurtdışı firmalarla olan temsilciliklerimizle işbirliği halinde projeli tesis işlerini de başarıyla sürdürmekteyiz.

 

Ferroser olarak önceliğimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odaklı olarak hizmet vermektir.

 

Çimento ve Demir-Çelik sektörüne yönelik olarak tamamen yerli hammadde ve mühendislikle  4 senelik ArGe çalışmasının ardından Ferrmax© Aşınma Plakaları (Sert Kaynak Dolgu) (Hardfaced Plate)  imalatına başlanmıştır.Aşınma Plakaları (Wear Plate) imalatlarında yurdumuzun en kaliteli sacını üreten Ereğli Demir Çelik Sacları ve en yüksek  kalitede Krom Tozları(Chromium Powders) kullanılmaktadır.Tozaltı dolgu (Submerged Arc Cladding) metodu ile en üst zenginlikte krom doygunluğu(rich chromium ) ve en ekonomik fiyat elde edilmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ;

FERROSER’in öncelikli belirlediği hedef Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik, Dürüstlük, İnsan, Çevre ve Tedarikçilerine verdiği değerler ile listelenmektedir. Ekip çalışmasıyla uzun vadeli müşteri ilişkilerinin devamı için kendisini sürekli geliştirmektedir. Biz ilişkilerimizde açık ve dürüst olmaya söz veriyoruz.

 

MİSYONUMUZ;

 FERROSER, uzun yıllardır edindiği tecrübeler ışığında ve müşterilerine vermiş olduğu güven sonucunda Türkiye ve komşu ülkelerinin Demir ve Çelik sektöründeki Lider TandişNozulu üreticilerinden biri olmuştur. Demir-Çelik ve Çimento Sektöründe de yerini daha  sağlamlaştırmayı ve büyümeyi  hedefleyen firmamız yatırımlarına devam edecektir. Firmamızın hedefi kısa zamanda toplam kalite yönetim sistemi (TKY) ile teknolojiyi etkin bir şekilde birleştirerek kusursuz iş modeline ulaşmaktır.

 

TEMEL HEDEFİMİZ;

 Müşterilerimizin

ihtiyaç duyduğu ürünleri

“Toplumsal Sorumluluk Bilinciyle”

isteklere uygun tarzda ve zamanında üreterek

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” sağlamak,

 

“Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda

ürünlerimizin kalitesini sürekli iyileştirerek

çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında

güven ortamı oluşturmaktır. ”

 

“Müşteriye kalite, fiyat ve zamanında teslimat konusunda vereceğimiz güven, geleceğimizin teminatıdır.”

 

FERROSER © 2014 Tüm hakları gizlidir

DEMİR ÇELİK |

ÇİMENTO |

GALERİ |

İLETİŞİM

HAKKIMIZDA |

ANA SAYFA |